DOĞRU CEVAP DERSHANESİ 2019 YKS

SEMA TAŞ

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

TIP Fakültesi

AYLİN KIRAN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

TIP Fakültesi

GÖKSU ÇITLAK

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

TIP Fakültesi

ZEYNEP SUDE İKİBAŞ

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

TIP Fakültesi

KAAN MELİKOĞLU

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Turizm İşletmeciliği

TUĞÇE YETİM

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Türk Dili ve Edebiyatı

DUYGU YILDIRIM

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Türkçe Öğretmenliği

GÖKHAN KEÇECİ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Uçak Elektrik Eloktroniği

MURAT UZUNBOY

TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ

Uçak Teknolojisi

ALİHAN YAZICI

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Uluslar Arası İlişkiler

CUMHUR BAYRAKTAR

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Yaşlı Bakımı

İBRAHİM KARADENİZ

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Yaşlı Bakımı

SAMET AL

KADADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Yönetim Bilişim Sistemleri

ZİŞAN DEMİRAL

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

DOĞA DİLAY BAYRAM

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

EMİRHAN DÖNMEZ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

MUSTAFA BODUR

ZONGULDAK KARA ELMAS ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

TAYLAN ÇAKMAK

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

BATUHAN BAYRAKTAR

ZONGULDAK KARA ELMAS ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

YASİN ERKAN

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

CEVAT ALTUNTAŞ

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

FATMA İNCE

ZONGULDAK KARA ELMAS ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

ERCAN TONYA

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Teknolojileri

HATİCE İNCEKARA

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Hukuk Fakültesi

SİNEM HIDIR

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Hukuk Fakültesi

MERT KARADENİZ

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ

İç Mimarlık

EMRE GÖZAÇAN

YALOVA ÜNİVERSİTESİ

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi

ÖZLEM ALBAYRAK

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

İktisat

HÜSEYİN LATİFOĞLU

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İlahiyat Fakültesi

AHMET SELÇUK ŞİŞMAN

TRABZON ÜNİVERSİTESİ

İlahiyat Fakültesi

KADER BEKAR

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

İlahiyat Fakültesi

CANER ANIL FAİZ

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

İlk Öğretim Matematik Öğrt.

SÜMEYYE KIRAN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İlk Öğretim Matematik Öğrt.

MURAT BAKİ ÖZTÜRK

ORDU ÜNİVERSİTESİ

Makine Bölümü

HALİL FURKAN IŞIK

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Makine Mühendisliği

MUSTAFA YİĞİT BOZBAŞ

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Makine Mühendisliği

EMİNE İNCE

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Matematik 

MEHMET EMİN BAYRAM

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Matematik Öğretmenliği

NEJLA DESTAN GÜNDOĞDU

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Matematik Öğretmenliği

AHMET BURAK AYGÜN

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Matematik Öğretmenliği

MURAT DEMİRKIRAN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Metalurji Mühendisliği

MURAT DUMAN

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Mimarlık

BERNA GÜL AKIN

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Mimarlık

GÖKÇENUR MÜRTEZAOĞLU

İTÜ

Mimarlık

NİSA ÖZTÜRK

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

Mimarlık

Y. ALP AKAGÜNDÜZ

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Mimarlık

NUSRET BAKİ YOLCU

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Mimarlık

ELİF AYDIN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Moleküler Biyoloji ve Genetik

TEKSEN SAMET ALAN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Muhasebe

EDANUR MENTEŞEOĞLU

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Okul Öncesi Öğretmenliği

ZEHRANUR BERBER

ZONGULDAK KARA ELMAS ÜNİVERSİTESİ

Optisyenlik

FEYZULLAH YILDIZ

TRABZON ÜNİVERSİTESİ

Özel Eğitim Öğretmenliği

HALİL İBRAHİM CANSIZ

TRABZON ÜNİVERSİTESİ

Özel Eğitim Öğretmenliği

AYŞENUR GÜDÜ

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Özel Eğitim Öğretmenliği

VEYSEL BAŞTAN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Özel Eğitim Öğretmenliği

H. İBRAHİM GÜLBAHAR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

Peyzaj Mimarlığı

ALİ GÜNAYDIN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Peyzaj Mimarlığı

BUSE TOPAL

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Posta Hizmetleri

BEYZA KARANİS

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

Psikoloji

DİLAN LERMİ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Psikoloji

YILDIRAY YAĞIZ ÇOBAN

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Radyo Televizyon ve Sinema

DOĞUKAN KIRCI

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

Radyo Televizyon ve Sinema

MERT KUĞU

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

REMZİYE HARDAL

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

YAĞMUR ÇAVUŞ

ORDU ÜNİVERSİTESİ

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

MEHTAP ESMER

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Yönetimi

NİLGÜN KASIM

ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Yönetimi

MUSTAFA GÜL BEKTAŞ

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Yönetimi

GÜLSEN ÖZDEMİR

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

Sınıf Öğretmenliği

KUTAY ALKAYA

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

Sınıf Öğretmenliği

MUHAMMET KIRAN

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Sınıf Öğretmenliği

İREM AYDIN

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Sınıf Öğretmenliği

SELDA GARİP

ORDU ÜNİVERSİTESİ

Sınıf Öğretmenliği

BEYZA ŞENER

İSTABUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

İRFAN TAŞ

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

FAZLI FURKAN UZUNER

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Sivil Savunma ve itfaiye

MELİSA ÇAĞLAR

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

GÜL KELSOY

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

NAZLIHAN KALYONCU

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

DİLAN ÖZTÜRK

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Hizmetler

MURAT ÖZTÜRK

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Hizmetler

SERENAY YAYLA

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Hizmetler

AYŞE KALYONCU

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Hizmetler

BEYZA SALMAN

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Hizmetler

BURAK KARAGÖZ

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Hizmetler

GİZEM BANK

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Hizmetler

İLAYDA ZAMAN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Hizmetler

YAĞMUR AKDOĞAN

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Hizmetler

DOĞA ERDEM

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

Sosyoloji

YUNUS EMRE ARSLAN

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

Sosyoloji

BEYZANUR ÇELENK

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Sosyoloji

BÜŞRA GÖREN

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

Sosyoloji

HİLAYDA GÜNDOĞDU

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Sosyoloji

AYŞENUR KILIÇ

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Sosyoloji

BEYZA GÜVEN

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Sosyoloji

SEVAL KALYONCU

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Sosyoloji

AYŞEGÜL DEMİR

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ

Sosyoloji

CENGİZHAN KAHYAOĞLU

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Spor Yöneticiliği

FAHRİ KULAKOĞLU

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Spor Yöneticiliği

ALPEREN KIHRI

İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ

Şehir ve Bölge Planlama

İLYAS KEREM FİŞ

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Şehir ve Bölge Planlama

ENES BEBEK

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Tarih

KEREM ÇOLAK

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekr.

BERNA GÜMÜŞ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Tıbbi Dökümantasyon ve Sekr.

GÖKHAN BODUR

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ

Tıbbi Dökümantasyon ve Sekr.

RECEP SÜHA ÇEKİÇ

İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

BEYZA GÜDÜ

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

YASEMİN AKSOY

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

BAHAR KEMAL

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ

İş Sağlığı ve Güvenliği

FİKRİ AYERDEM

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

İş Sağlığı ve Güvenliği

MUSTAFA KÖSE

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

İş Sağlığı ve Güvenliği

ALEYNA KARADENİZ

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ

İş Sağlığı ve Güvenliği

GÖZDE CUMUR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Laboratuvar Teknikleri

S. CEM ÇELİKBAŞ

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

İlk ve Acil Yardım

ŞULENUR ÇOBAN

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

İlk ve Acil Yardım

CANSU YILDIZ

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

İlk ve Acil Yardım

FURKAN YANIK

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İlk ve Acil Yardım

BAKİ BİLGİN

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

İlk ve Acil Yardım

YİĞİTCAN BERBER

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İnşaat Mühendisliği

FATMANUR ELBİR

AMASYA ÜNİVERSİTESİ

Acil Tıp Teknisyenliği

ZEHRA BİRİNCİ

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Acil Tıp Teknisyenliği

MERVE NUR GEDİKLİ

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

Adalet

BİLGE ADA

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Ağız Diş Sağlığı

BEYZA GÜDÜ

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Ağız Diş Sağlığı

CANSU KOCA

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

Anestezi

TUĞÇE DİLEK

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Anestezi

RABİA FİL

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

Anestezi

BERKAY YAYLA

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Mühendisliği

HÜMEYRA GÖK

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Mühendisliği

DOĞUKAN KEMAL DURMUŞ

EGE ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Mühendisliği

KADER GÜNEŞ

TOKAT GAZİ OSMAN PAŞA ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Mühendisliği

MEHMET UĞUR ULUDÜZ

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Mühendisliği

EGEMEN ŞEREF

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Programcılığı

CEYHUN MURADOĞLU

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Biyoloji

DİLARA YAYLA

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Biyoloji

ALEV ÇAVDAR

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Coğrefya

MEHMET BEŞLİ

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Coğrefya

GÖNÜL YANIK

ORDU ÜNİVERSİTESİ

Çocuk Gelişimi

NURHAYAT KAYNAR

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Çocuk Gelişimi

AYŞENUR KARA

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Çocuk Gelişimi

HÜMEYRA TOPKARA

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Çocuk Gelişimi

EDANUR BAYRAM

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Çocuk Gelişimi

MELİSA BAYRAKTAR

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Çocuk Gelişimi

SENANUR YILMAZ

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Çocuk Gelişimi

UMUT GÜNAYDIN

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Dış Ticaret

SUDENUR KIRAN

ORDU ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği

SEVİNÇ KÜÇÜKYILDIZ

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği

EZGİ ZİHNİ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Eczacılık

ERGİN BEKTAŞ

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Eczacılık

ALİ EREN MİSİR

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ

Eczane Hizmetleri

FATMA NUR KILIÇARSLAN

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

Edebiyat Bölümü

KENAN KAAN KARAÇAİR

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Edebiyat Bölümü

ESRA TAN

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Edebiyat Bölümü

MERVE BEŞEL

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Edebiyat Bölümü

NURSENA KABA

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Edebiyat Bölümü

FATMA BAYRAM

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Edebiyat Bölümü

SENA KÜÇÜK

HACI BAYRAM-I VELİ ÜNİVERSİTESİ

El Sanatları

ÇAĞRI CİNAL

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Elektrik

B. MURAT KAMBUROĞLU

ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ

Elektrik

BÜŞRA BERBER

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

M.H. ZOYMANOĞLU

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

UMUT KÜÇÜK

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

AHMET SEZER KARAŞ

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

CANAN ATMACA

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

EMİR KAAN TAMTÜRK

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

MUHİTTİN ARİF SATAN

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

ZEYNEP KULAKSIZ

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Mühendisliği

ABDUL MELİK BÜLBÜL

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Mühendisliği

DOĞUKAN BOYNUZ

ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Mühendisliği

ÖZLEM AKTAŞ

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Mühendisliği

EMİNE BAYRAKTAR

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Mühendisliği

SEDA LATİFOĞLU

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Mühendisliği

CEYHUN IŞIK

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Felsefe

ELİF GÜNAYDIN

EGE ÜNİVERSİTESİ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AYŞE KANBUR

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

ZEHRANUR USTA

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

HATİCE ÇOBAN

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

YUNUS EMRE KELEŞ

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

HÜSNÜ KALYONCU

ESENYURT ÜNİVERSİTESİ

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

SENA BOZBAŞ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Gıda Mühendisliği

ELİF AYDIN

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Gıda Mühendisliği

BÜŞRA KUBAT

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİ.

Grafik Tasarım

GÜLŞAH BAYKAN

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Grafik Tasarım

ATAKAN BOZ

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

Halkla İlişkiler

ALEYNA BAYRAM

18 MART ÜNİVERSİTESİ

Harita Mühendisliği

BERKAY ZAMAN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Harita Mühendisliği

PINAR SAĞLAM

KONYA ÜNİVERSİTESİ

Harita Mühendisliği

RAMAZAN KAHRAMAN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Harita Mühendisliği

BURCU ÇOLAK

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Harita ve Kadastro

BEYZANUR ŞAHİN

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Harita ve Kadastro

RAHMİ BAŞKAN

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Harita ve Kadastro

AHMET BEDİRHAN ERDEM

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Havacılık Yönetimi

TUĞÇE YILMAZ

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

Havacılık Yönetimi

MEHMET ÖNDER

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

Havacılık Yönetimi

BETÜL KAYA

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Hemşirelik

NİLGÜN BİNNAZ GÜREL

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

Hemşirelik

GAMZE ÇITLAK

ANKARA LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ

Hemşirelik

ASİYE KARAGÖZ

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Hemşirelik

İPEK YILMAZ

SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Hemşirelik